قوانین فروشگاه سناتور مد

برای حفظ حقوق خریدار و فروشنده قوانین ایده آل و مناسبی قید شده شما می توانید برای حفظ اعتماد و رسیدن به حقوق خود همواره به قوانین فروشگاه سناتور مد توجه داشته باشید. لازم بوده پیش از عضویت در سایت و یا خرید از آن ، ابتدا به مطالعه این بخش پرداخته تا دچار مشکل نشوید.

ماده1 _ عضویت در سایت: تمامی افرد برای انجام خرید از سایت فروشگاهی سناتور مد لازم بوده ابتدا فرم عضویت را به طور دقیق و کاملا صحیح پر کرده تا مانند سایر کابران رسمی سایت بتوانند سفار شات خود را خریداری کنند.

تبصره 1) کاربر نیاز بوده اطلاعات پستی و ادر دقیق خود را ثبت کند. هرگونه مغایرت در این زمینه و یا عدم اعتبار آ درس پستی قید شده بر عهده کاربر بوده و فروشگاه هیپ گونه مسئولیتی ندارد. دلیل اهمیت این بخش زمان خرید و دریافت محصولات به وچود می آید. زیرا این مجموعه محصول را تنها به آدرس و کد پستی ثبت شده ارسال خواهد کرد.

تبصره 2) هیچ کاربری نمی تواند در بخش انتقادات و پیشنهادات اظهاراتی و یا اقدامی در راستای نقض حقوق دیگران درج کند. همچنین بحث ها و نظر های غیر مرتبط با سایت هرگز انتشار داده نمی شود. چنانچه کاربری این موادر را رعایت نکند ، از همکاری با فروشگاه سناتور مد محروم و تصفیه حساب بدهی طرفین به طور کامل انجام خواهد شد.

ماده 2_ ثبت سفارش: در زمینه سفارش کالا و قوانین مرتبط با آن نیاز بوده که کاربر قبل از هر ثبت سفارش آن را مطالعه کند. زیرا این بخش همواره بروز رسانی می شود.

تبصره 1) دقت در خرید و با توجه به مشخصات دقیقا هر کالا به عهده خریدار است. اذا قبل از پرداخت هزینه و یا سفارش لازم بوده ابتدا مطالعه دقیقی داشته و قبل از تحویل گرفتن کالای ارسالی از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

تبصره 2) ثبت سفارش و خرید ها عمده تنها با هماهنگی قبلی با فروشگاه ممکن است. در صورت ثبت سفارش بدون هماهنگی تصمیم در مورد ارسال و یا لغو سفارش منحصرا با مدیریت فروشگاه سناتور مد می باشد.

ماده 3_ پرداخت هزینه: در زمان ثبت سفارش دو روش پرداخت به صورت آنلاین و یا پرداخت درب منزل وجود دارد. در حال حاضر فقط بهای محصول خود را پرداخت کرده و هیچ گونه مالیاتی بر روی اجناس فروشگاه سناتور مد محاسبه نشده است.

ماده 4_ ارسال سفارش: کلیه سفارش های ثبت شده در وب سایت فروشگاه سناتور مد پس از تایید آماده ارسال و تحویل پست خواهند شد. کلیه سفارشات در سراسر کشور شامل ارسال رایگان هستند.

تبصره 1) سفارش های تهران توسط همکاران پیک در روز و بازه زمانی مشخص شده از طرف مشتری ارسال می شوند.

تبصره 2) سفارش های شهرستان ها در همان روز کاری و یا در روز کاری بعد تحویل پست شده که با استفاده از کد رهگیری مرسوله قابل پیگیری از سایت پست جمهوری اسلامی ایران هستند.

تبصره 3) چانچه مشتری نتواند بسته خود را دریافت کند، هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

ماده 5_ تعویض سفارش: فروشگاه سناتور مد تحت قوانین مشخص شده سفارشات را تعویض خواهد کرد.

تبصره 1) تعویض کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملا سالم باقی مانده باشد ، بوی عطر یا بدن را نگرفته باشد و تگ کالا روی محصول وجود داشته باشد، همچنین به طور کامل در بسته بندی ارسالی سناتور مد قرار گرفته باشد.

تبصره 2 ) در صورت هر گونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری شده که در فاکتور مشتری و فروشگاه موجود است و محصولی که برای کاربر ارسال می شود پس از احراز موضوع، کلیه هزینه های ارسال و تعویض به عهده فروشگاه بوده و فروشگاه در بازگشت و تعویض سفارش مذکور متعهد می باشد.

تبصره 3 ) در صورت تمایل به تعویض محصولاتی که در هنگام حراج تهیه شده اند توجه داشته باشید که قیمت در نظر گرفته شده برای دریافت اجناس دیگر همان قیمت پرداختی در زمان حراج می باشد .

تبصره 4 ) چنانچه درخواست تعویض کالایی را دارید، که دارای کالای هدیه می‌باشد، در صورت استفاده از کالای هدیه یا عدم رعایت نکات شرایط برگشت کالا، مبلغ کالای هدیه از مبلغ کل کسر می‌گردد.

تبصره 5 ) محصولات فروخته شده در پک محافظ، به علت نکات بهداشتی و تماس مستقیم با پوست، هیچ گونه تعویضی ندارند .

تبصره 6 ) فاکتورهای تعویضی قابلیت تعویض مجدد ندارند.

ماده 6_ تحویل سفارش: تحویل گیرنده کالا و یا نماینده ایشان(با ارائه ی کارت شناسایی) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل ، کالای مورد نظر با هماهنگی واحد پشتیبانی مجددا ارسال خواهد شد.

تبصره 1 ) مشتریان تهرانی که سفارش خود را از طریق پیک تحویل می‌گیرند، در نظر داشته باشند که تحویل کالا در درب منزل انجام می‌شود و پیک سناتور مد وارد فضای داخلی ساختمان، مشاعات آن یا واحد مربوطه نخواهد شد.

تبصره 2 ) در صورتی که در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری کنید .

ماده 7 – تعویض کالا : چنانچه کالای خریداری شده با محصولی که برای مشتری ارسال شده مغایرت داشته باشد در صورت هرگونه اشتباه از طرف فروشگاه کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ گونه هزینه ای به مشتری مشروط به اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد تعویض خواهد شد.

تبصره 1 ) در صورتی که خود مشتری بعد از دریافت سفارش خواهان این باشد که محصول خود را با کالایی دیگر تعویض کند به شرط باز نشدن پلمپ کالا، تعویض صورت می‌گیرد.

به این صورت که برای مشتریان در تهران دریافت کالای عودتی فقط از طریق پیک سناتور مد و با هماهنگی قبلی واحد پشتیبانی انجام می گیرد و مشتریان واقع در مناطق دیگر نیز سفارش را برای شرکت بانی مد ارسال کرده و رسید هزینه پرداختی را در بسته ارسالی قرار می دهند.

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط بخش کنترل کیفی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

بعد از تایید کارشناس مبنی بر سالم بودن محصول، هزینه ارسالی به حسابشان عودت داده می شود.

تبصره 2 ) کلیه کالا هایی که در پروموشن هایی مانند 1+1 و یا فروش ویژه آنی و پیشنهاد شگفت انگیز یا هیجان به ساعت خریداری می شوند،  قابل تعویض و مرجوع نمیباشند.

ماده 8 – ارتباط با فروشگاه : هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط و فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد. شماره های تماس و سامانه پیام کوتاه این فروشگاه صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس باما می توانید آن ها را مشاهده کنید.