قطعا یکی از مهم ترین مواردی که باعث می شود تا شما خرید اینترنتی را با خیالی راحت از فروشگاه های مختلف انجام دهید بحث بهره مندی از نماد های اعتماد می باشد. در واقع با توجه به پیشرفت روز افزون دنیا و با در نظر گرفتن این نکته که فروشگاه های متعددی در ایران فروش محصولات را به صورت اینترنتی انجام می دهند ، لذا این نکته بسیار مهم خواهد بود که سایتی که شما قصد خرید اینترنتی از آن را دارید دارای نمادهای اعتماد الکترونیکی باشد. این نماد ها عمدتا در کشور ایران تعدادشان کم است و دو مدل از رایج ترین و مهم ترین نماد ها ، نماد اعتماد الکترونیکی و یا به اصطلاح اینماد و نماد ساماندهی می باشد که اگر فروشگاه مورد نظر شما این دو نماد مهم را در اختیار داشته باشد می توانید با آسودگی خاطر خرید خود را به ثبت برسانید.

هم چنین باید به این مسئله هم اشاره کنیم که نماد اعتماد الکترونیکی و یا به اصطلاح اینماد فعلا در دو نوع یک ستاره و دو ستاره اعتبار یک سایت را نشان می دهد که اگر سایت مد نظر شما نماد اعتماد دو ستاره را دارا باشد می توان عنوان کرد که این سایت گواهی نامه SSL و امنیتی را هم دارا بوده و همین امر قطعا در هنگام متصل شدن به درگاه پرداخت نیز اطمینان خاطر شما را دو چندان میکند.

در همین راستا فروشگاه اینترنتی بدلیجات سناتور مد سعی کرده تا نمادهای اعتماد الکترونیکی را به بهترین شکل ممکن در جهت اطمینان و رضایت مشتریان تهیه کرده و با خیالی آسوده بستری را برای خرید از سایت به صورت اینترنتی برای شما فراهم کرده است. هم چنین شما قادر خواهید بود تا به راحتی با کلیک بر روی آیکون هر دو نماد به سایت های مرجع اصلی این دو متصل شده و اطلاعات لازم در زمینه مجوز های مربوطه و هم چنین سابقه کسب و کار و راه های ارتباطی را هم به صورت کامل مشاهده نمایید.