سیاست حریم خصوصی کاربران سناتور مد

حریم خصوصی کاربران در راستای احترام به اعتماد کاربران محترم در الویت فعالیت مجموعه فروشگاه اینترنتی بدلیجات سناتور مد قرار داده شده تا بتوانیم یک تعامل اصولی در راستا اعتماد به تجارت الکترونیک در بازار و در کنار هموطنان داشته باشیم. سناتورمد ضمن احترام به حریم خصصوی کاربران در زمان عضویت و خرید از سایت برای ارائه خدمات از مشتریان درخواست ارائه برخی از اطلاعات خصوصی آن ها را خواهد داشت. در جهت پردازش و ارسال سفارشات کاربران اطالاعاتی برای این مجموعه فروشگاه از جمله آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز خواهد بود. و با توجه به این مطلب که تمامی فعالیت های فروشگاه بدلیجات سناتورمد مبتنی بر قانون و اصول تجارت الکترونیک بوده ، وارد کردن اطالاعاتی نظیر نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی و یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خرید های سازمانی کاملا لازم و ضروری می باشد. حفظ حریم خصوصی کاربران برای ما در الویت بوده به همین دلیل مشتریان می توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگر را برای تحویل سفارش خود وارد کرده و توجه داشته باشند که سناتورمد تنها حتی بار از این اطالاعات برای ارسال سفارش استفاده خواهد کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی سناتور مد برای حفظ ارتباط مستمر با کاربران و بهینه سازی محتوای وب سایت فروشگاهی خود همچنین برای تحقیقات بازاریابی از برخی اطالاعات شما مانند ایمیل و شماره تلفن همراه استفاده کرده تا بتوانید برای مشتریان خود پیام ارسال نماید. در صورتی که تمایل به شرکت در اینگونه از طرح ها ندارید توصیه می کنیم در پروفایل خود عضویت در خبرنامه را لغو کرده تا ما به علایق و خواسته های شما در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران کاملا آشنا شویم.

سناتور مد ممکن است نقد و نظ های ارسالی کاربران در راستای حفظ قانون مورد ویرایش قرار داده و همچنین توجه کنید که پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه است. پس در کنار حریم خصوصی کاربران سناتور مد می توانید از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری از رمز عبور تمامی کاربران برای حفظ حریم خصوصی کاربران در الویت فروشگاه بدلیجات سناتور مد قرار داده و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده این اطلاعات نزد شخص دیگری فاش نخواهد شد. لازم به ذکر بوده اطلاعات کاربری مشتریان در صورت وجود مجوز قانونی در اختیار مراجعه ذی صلاح قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید تمامی پل ارتباطی مجموعه فروشگاه اینترنتی بدلیحات سناتور مد با مشتریان از طریق اطلاعات درج شده در صفحه تماس با ما می باشد. پس برای حفظ حریم خصوصی کاربران و جلوگیری از هر نوع سوءاستفاده از راه های ارتباطی دیگر جهت تماس با این فروشگاه خودداری نمایید.

سناتورمد برای حفظ حریم خصوصی کاربران و حریم شخصی شما تمام توان تیم خود را به کار می گیرد. امیدواریم در سایه قانون تجربه ی یک خرید امن ، راحت و خوشایند را برای تمامی هموطنان فراهم کنیم.